A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ky është Urimi I Dhurata Dorës Për Ditëlindjen E Të Dashurit...


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
[13-10-2015]
Këngëtarja Dhurata Dora ka publikuar sot në rrjetin e saj social një fotografi bashk me të dashurin, ku edhe i ka dedikuar një mbishkrim atij me rastin e ditëlindjes së tij.

“Mirë, tash je një vit me i vjetër dhe nuk ke ndryshuar aspak. Kjo është mrekulli, pasi ti je i përsosur ashtu siç je. Urime Ditëlindja”, ka shkruar këngëtarja në postimin e saj në gjuhën angleze.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019