A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dhurata Po Vjen Me “Shumë On”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[17-10-2015]
Këngëtarja Dhurata Dora po bëhet gati që shumë shpejt të sjellë videoklipin e saj më të ri i cili titullohet "Shumë ON".

Kënga është punuar nga Alandy, e ndërsa këto ditë finalizohet edhe videoklipi.

Këngëtarja kapostuar edhe trailerin e videoklipit të ri. Klipi po pimohet në Shqipëri nga MAX Production.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019