Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Dhurata Dora Rikthehet Me Don Arbas


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[04-03-2012]
Këngëtarja Dhurata Dora ka lansuar projektin më të fundit në bashkëpunim me producentin Don Arbas, i cili titullohet "Get Down". Kënga e punuar nga Don Arbas dhe me tekst të Locos dhe vet Dhuratës.

Dhurata është një bukuroshe e cila njihet për zërin e saj fantastik, por që po kërkon shpërthimin në skenën e muzikës kosovare. Ajo ka provuar dhe vitin e kaluar me nje kenge, dhe kete here kenga eshte pelqyer menjehere fale bashkepunimit me Don Arbas
 (Albavipnews)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet