2 Fjalë Për Klipin E Ri “A Bombi” Nga Dhurata Dora


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
[08-11-2014]
Këngëtarja Dhurata Dora ka publikuar videoklipin e saj më të ri me titull "A bombi"."A bombi" është lansuar nga Dhurata pas hitit të saj të fundit "Roll" në bashkpunim me Yang Zerkën, e cila arriti 5 milion klikime.

Videoklipi është tejet interesant dhe është punuar nga kompania MAX Production, njëherit edhe kompania që menaxhon këngëtaren.

 (B.A/Teksteshqip.Com)