Më mbaj mend (për 1 muaj)


E Tradhëton Dhurata Doren


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[27-11-2014]
Këngëtrja e re, por shumë e sukseshme Dhurata Dora ka depërtuar fuqishëm në skenën tonë muzikore. Dy këngët e fundit, "Rroll" dhe "A bombi" u bën me të shpejë hite.

Dhurata, deri më tani e kishte edhe një bashkëpuntor shumë besnik, Young Zerken, këngëtrin nga Tirana që u jepte shije këgëve të saj.Tash, Zerka ka filluar të shëtis edhe nëpër lule të tjera. Sapo është parqitur me Aurela Gaçen në "Kënga Magjike", ndërkohë po shihet me Kiden.
Siç duket Zerkes më nuk po i intereson më veç Dhurata.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet