Dhurata Gati Për Ta “Kallë”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[05-12-2014]
Këngëtarja Dhurata Dora po korrë një sukes shumë të madh së fundmi me këngën e saj të re "A bombi". Përveq klikimeve të shumta ajo ka marrë edhe shumë ftesa për të qenë pjesë e disa koncerteve jasht vendit.Së fundmi është ftuar në një koncert në Zvicër për të performuar në diskotekën e njohur "Rinora 4". Ajo ka publikuar disa foto në Instagram ku shihet plot me stil dhe tregon se është gati për ta djeguyr atmosferën.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Dhurata Dora - A Bombi (Feat.Young Zerka) [Teksti dhe Klipi]