Dhurata Dhe Sinani E Luajnë Qyqekun


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6
[12-12-2014]
Shumë këngëtarë ishin të ftuar enkas sonte për festën e organizuar me rastin e ditëlindjes së produksionit më të madh shqiptar MAX Production.
MAX Production është një kompani realizuese e videoklipeve të ndryshme për artistët tanië. Shumë këngëtarë të ftuar nga Kosova e Shqipëria ishin të ftuar me rastin e kësaj feste.

Aty ishin edhe këngëtarët e njohur si Dhurata Dora & Sinan Hoxha. Në një video të postuar nga Dhurata në Instagram ajo shihet së bashku me Sinanin duke kërcyer dhe ndezur pak atmosferën.
 (B.A/Teksteshqip.Com)