Dhurata Dora, Krenare Për Yang Zerkën


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[14-12-2014]
Dhurata Dora ka përjetuar emocione të papërshkrueshme mbrë gjersa ka ndjekur natën finale të Këngës Magjike, dhe një nga kolegët e tij më të mir si Yang Zerka ka fituar çmimin e parë së bashku me Aurela Gaçen.

"I'm proud of my bro!!! E keni meritu" (Mburrem me ty vëlla), ka shkruar Dora në Instagram.
 (B.A/Teksteshqip.Com)