Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dhurata Dhe Dafina Në Përqafim Të Ngrohtë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11
[19-12-2014]
Dy këngëtaret tona të njohura Dhurata Dora dhe Dafina Zeqiri kanë postuar një foto në Instagram ku shihen duke i dhuruar përqafime njëra tjetrës prapa kuintave të "Op Labi Party 2015".

Ajo çfarë bie menjëherë në sy është ndryshimi drastik i këngëtares Dafina Zeqiri në kaçurrele.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet