Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dhurata Dora, E Lumtur Në Krahët E Të Dashurit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[21-12-2014]
Këngëtarja simmpatike, Dhurata Dora, po kalon ditë të mira si në karrierën e saj, si këngëtare, ashtu edhe në jetën e saj private.

Tashmë jemi mësuar që Dhurata të na prezantojë vetëm hite, gjë e cila ka bërë që ajo të jetë e kërkuar në mbrëmje të ndryshme muzikore.

Krahas saj, çdo herë mund ta vërejmë një bukurosh zeshkan, ai i cili e përcjell në çdo hap, e i cili është i dashuri i saj, Masari.

Duket se Dhurata dhe Masari, po kuptohen me njëri-tjetrin, dhe se lidhja e tyre është në binarët e duhur.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet