Dhurata Dora, Feston Ditëlindjen


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
[24-12-2014]
Këngëtarja Dhurata Dora e cila ka bërë boom së fundmi në skenën tonë me sjelljen në treg të hiteve të mëdha si: "Roll", "A bombi", "Like dat" e shumë të tjera. Ajo po cilësohet si një nga këngëtaret më "in të momentit. Dhurata Dora ka festuar mbrëmë ditëlindjen e saj.

Në një lokal nate në praninë e familjarëve, shoqeve dhe kolegeve të saj Dhurata është ndjerë e priviligjuar në ditën e saj më të veçantë. Në rrjetin e saj social Instagram ajo ka postuar një foto ku shihet teksa është duke prerë tortën e saj të ditëlindjes.
 (B.A/Teksteshqip.Com)