Në Kë është E Dashuruar Dhurata Dora?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
[03-01-2015]
Këngëtarja e re dhe shumë e suksesshme Dhurata Dora edhe pse aspak e përfolur për jetën private, ajo mundohet që këtë pjesë të mbaj fshehur nga mediat dhe publiku, duke i servuar atij vetëm këngë të bukura.

Por, Indeksonline mëson se djaloshi që e shoqëron gjithë kohës këngëtaren e njëherit ka rolin e menaxherit i ka vjedhur zemrën asaj.

Këtë gjë e vërtetojnë edhe fotot në të cilat gjithmonë janë së bashku. Vetëm pak ditë më parë ajo festoi ditëlindjen ndërsa nga Masar Shehu mori këtë urim: ''Shumë urime loqka ma e madhe, i bëfsh 100 vjet tjera dhe shumë suksese në jetë e në karierë, të dua!''.
 (Indeksonline)