Më mbaj mend (për 1 muaj)


Edhe Një Tjetër Koncert Humanitar Nga Dhurata


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
[26-03-2015]
Po e zhvillon mjaft mirë karrierën e saj muzikore në Kosovë, Dhurata Dora ka publikuar në rrjetin e saj social në Instagram një foto ku shihet duke mbajtur një koncert humanitar në Deçan, dhe kjo për dëshmorët e luftës.

Më herët ajo ishte në një koncert që ishte organizuar për t’i ndal në ndihmë një vajze e cila është diagnostifikuar me një sëmundje që shërohet vetëm jashtë vendit, gjithashtu muaj më parë ishte po prap në një koncert humanitar në Pejë.

Dhurata po që është bamirëse.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet