A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Edhe Dhurata Dora Tregon Të Pasmet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  11
[14-04-2015]
Sikurse edhe shumë këngëtare të tjera, edhe Dhurata Dora, po mburret me hiret e saj trupore.

Dhurata, së fundmi në Instagram, ka postuar një foto ku dukshëm vërehen linjat e trupit, e veçanërisht të pasmet, transmeton Indeksonline.

Dhurata, po vazhdon të shijojë suksesin e këngës “A bombi”.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019