A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dhurata Dora - Jake Jake


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  636

Fans' Comments

13 🔥🔥

30/06/2018

2018-06-30T16:00:09

Lyrics:

Dhurata Dora

Lyrics:

Gent Fatali
Bonu ti romantik si mu kan n'Paris
Çomi do lule sa m'çon drinks
Bonu djalë i mirë e mos u bo pis
S'ki ça ofron se vet jom rich

A je për me kcy me mu
Hajde kapëm e kce me mu
Se ngat meje nëse vjen
Ma mir t'bjen
Uh ma mir t'bjen

Ja kena nis
Jake jake ja kena nis
Jake jake ja kena nis
Tash na dy
Ja kena nis
Tash na dy oh-oh

Dheze njo edhe krejt tymin qitja
Krejt tymin qitja për mu baby
Edhe njo edhe krejt tymin qitja
Krejt tymin qitja për mu baby

Kannst mich sehn mit dem booty boom boom
Alles was ich mach mit mein booty boom boom
Shakin' in da place with the booty boom boom
Para booty boom boom
Para booty boom boom
He-ey

Where my bad boys at?
Dora in da place
Where my bad boys at?
Huh!
Me and my bad girls back
Kshtu që mos vet pse u bo shumë nxehtë

Bad boys, bad boys
What you gonna do
What you gonna do when we twerk on you?
Bad boys, bad boys
What you gonna do
What you gonna do when we twerk...

Ti nuk po mi hekë sytë unë po pres me ma llis
N'dorë e ki 1 dhuratë a pe don 1 surprizë?
Bonu djalë i mirë e mos u bo pis
S'ki ça ofron se vet jom rich

A je për me kcy me mu
Hajde kapëm e kce me mu
Se ngat meje nëse vjen
Ma mir t'bjen
Uh ma mir t'bjen

Ja kena nis
Jake jake ja kena nis
Jake jake ja kena nis
Tash na dy
Ja kena nis
Tash na dy oh-oh

Dheze njo edhe krejt tymin qitja
Krejt tymin qitja për mu baby
Edhe njo edhe krejt tymin qitja
Krejt tymin qitja për mu baby

Kannst mich sehn mit dem booty boom boom
Alles was ich mach mit mein booty boom boom
Shakin' in da place with the booty boom boom
Para booty boom boom
Para booty boom boom
He-ey

Dheze njo edhe krejt tymin qitja
Krejt tymin qitja për mu baby
Edhe njo edhe krejt tymin qitja
Krejt tymin qitja për mu baby

Kannst mich sehn mit dem booty boom boom
Alles was ich mach mit mein booty boom boom
Shakin' in da place with the booty boom boom
Para booty boom boom
Para booty boom boom
He-ey


Lyrics submited by Laura   Tonnidase-Cards (12)

U krijua nga Hande 2018-09-26 16:01:44
Tash Na Dy
Ja Kena Nis
Tash Na Dy
2018-09-06 07:26:43
Ti nuk po mi hekë sytë
Unë po pres me ma dhezë
N'dorë e ki 1 dhuratë
A pe don 1 surprizë?
2018-08-31 19:50:11
Dheze njo edhe krejt tymin qitja
Krejt tymin qitja për mu baby
Edhe njo edhe krejt tymin qitja
Krejt tymin qitja për mu baby
U krijua nga Joana Sollaku 2018-08-26 13:13:11
Bonu ti romantik si mu kan n'Paris
Çomi do lule sa m'çon drinks
Bonu djal i mirë e mos u bo pis
S'ki ça ofro se vet jom rich
U krijua nga Urata 2018-08-12 11:16:48
Dheze njo
edhe krejt
tymin qitja
U krijua nga Urata 2018-08-12 11:12:45
Bad boys, bad boys
What you gonna do?
What you gonna do
when we twerk on you?
2018-07-15 13:59:52
Me and my bad girls back
2018-07-08 20:48:30
Ja kena nis
Jake jake ja kena nis
Jake jake ja kena nis
U krijua nga dorator 2018-07-08 12:03:16
Kannst mich sehn mit dem
booty boom boom
Alles was ich mach mit mein
booty boom boom
Shakin' in da place with
the booty boom boom
U krijua nga Learta 2018-07-05 19:19:32
A je për me kcy me mu
Hajde kapëm e kce me mu
Se ngat meje nëse vjen
Ma mir t'bjen
Uh ma mir t'bjen
2018-07-02 11:57:53
Where my bad boys at?
Dora in da place
Where my bad boys at?
Huh!
2018-07-01 10:05:12
Se ngat meje nëse vjen
Ma mir t'bjen
Uh ma mir t'bjen

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019