Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dhurata Haliti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  40
BIOGRAFIA: Dhurata Haliti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në vitin 2005, Dhurata Haliti merr pjesë në Ylberi 2005 me këngën "Pula Në Internet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

5 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhenis Dhima

Vanesa Abdullahu

Hajrie Ademi

Lorika Cakaj

Donika Zhushi

Fjolla Elmezi

Arta Jashari

Emara Berisha

Verona Mala

Ambra Troplini

Tags: Dhurata Haliti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet