A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Diamond - Gjith


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/05/2017

2017-05-06T10:01:29

Muzika:

2Ton

Teksti:

DiamondKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjith" kënduar nga Diamond.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Diamond i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Gimi.G - Gjith

ARTONI N`Beat

Gimi G : Pritem ti se une nuk pres ma von nese provon mem thirr lidhja ka me dal nxon heren e dyte ki mem pa me tjeter kon une t'lo para se ti provon mem loon HAH veq po du me festu jom qai qe festat shume i du Per neser nuk jom tu menu nese du me dal une me ty a del ti me muuu aah Normal qe po ti pe din qa du me bo du me nejt me ty nuk du me nejt me ato ndaq e bojm ni ndryshim t'planit mu knaq edhe mos mi pengu asnjonit...

Lena : Ok s'kom qka menona se se une veq me ty kompletona do me bo qef une jom njona qe qka do te thush ti na e bojna

Buja -ref: Prap une dal me ty ti del me mu(del me mu)une di qka me bo ti s'ki qka thu(s'ki qka thu)jo veq sot po na gjith kena me bo (OooOo) nuk po du me prit ma shume se nuk kom koh
jo veq sot po na gjith kena me bo (OoooOo)nuk po du me prit ma shume se nuk kom koh..

Gimi G : Une ti nuk e kena menimin e njejt une du Slow ti po don shpejt nese don ti e e e Lojm krejt kom mendu ndryshe amo nuk e pasna vrejt hej hej cila o n'list krejt e din une qa po du me nis s'kom shume kohe diqka duna me bo per me gjet njo se se nuk bon pa asnjo Yau,me ma t'miren po nej tash nuk o rendsi cilen e lash kjo po ma bon po du me ty me nejt bashk kjo po menon ma gat une tash per tash haah..

Lena : Ok s'kom qka menona se se une veq me ty kompletona do me bo qef une jom njona qe qka do te thush ti na e bojna

Buja -ref: Prap une dal me ty ti del me mu(del me mu)une di qka me bo ti s'ki qka thu(s'ki qka thu)jo veq sot po na gjith kena me bo (OooOo) nuk po du me prit ma shume se nuk kom koh
jo veq sot po na gjith kena me bo (OoooOo)nuk po du me prit ma shume se nuk kom koh..

Lamm-G - Gjith

Yeahh.!Pa'NDA represent.
Lamm'G miriL & asSTROo
..Yeahh. VizionRecords

Jo NOo Poo harro qite vetem n'perkujtime
ti e do ket zoo un ti du gjonat intime
ti du edhe ti boj n'fund gishtin ta qoj
kom bo eksperienc (shtt)... se pot kafshooj

Kom mu bo sikur lepak po manjak per ty nuk bana
hajt ama veq mue pak mos um thuj qe spot le nana....!

Hajde bojna shoq e kallim me kit flow
Na vyn shum pak koh me bo senin Woooww
Mos thuj ue par zoni zoni yt mu pom trann
Mu pom do weq microfoni e ty pot dojn reron..

Qe po kthena ka piliqat pse a daj pluhen po qon...?
Qe sa vjet jem n'ket qimnane per ni dit ju fam po don
Na kem sene specifike qe jav bojn vetin bajat
1 babush o per kit sen qe i bon rimat dukat kat..kat..kat..!

gjith po vjen pluhen po qon e po menon qe na rrxon
Tii kur vjen merri teton si na se bon jo se bon
gjith po vet a ka mat gjan jo nuk ka s'ka hala Joo ooo NUK KAAA

GJITH....GJITH....GJITH....GJITH....GJITH.....GJITHH...!!
GJITH....GJITH....GJITH....GJITH....GJITH....GJITHH...!!

Pik quditse Befasi akllin dimrit kush ja shkrin
Aj kallxoi repekt per mu edhe une per MC-n

Ku kallet i DeL timi aty jon nejat e mia
Nuk vesin sa o qmimi Po veq a knon Lamm'Ga
Bateriat i Kom mush sa dush rrim o kush...!
ni femen e bona fush pi dokna si arush

Dialog si seksolog n'qdo shpi jom tu u nii..!
Qdo femen qe mdon per emen s'dmth une me **.
Ma han se po shihesh mu mu ma ndryshe nihesh
Ej zemer ule menen se pe sho qe po lipihesh

gjith po vjen pluhen po qon e po menon qe na rrxon
Tii kur vjen merri teton si na se bon jo se bon
gjith po vet a ka mat gjan jo nuk ka s'ka hala Joo ooo NUK KAAA

GJITH..GJITH..GJITH..GJITH..GJITH...GJITHH...!!
GJITH..GJITH..GJITH..GJITH..GJITH..GJITHH...!!

Jooooo oooo nuk kaaaaaaaaaaa !!
Jooooo oooo nuk kaaaaaaaaaaa !!

aaaaa ' aaaaa (ë'ë)

Ref x2: gjith po vjen pluhen po qon e po menon qe na rrxon
Tii kur vjen merri teton si na se bon jo se bon
gjith po vet a ka mat gjan jo nuk ka s'ka hala Joo ooo NUK KAAAKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018