Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Mësuesit

7 Dhe 8 Marsi

dy festa te bukura
te prindeve te mi
njera ne shkoll
e tjetra ne shtepi

njera e mesusit
e tjetra e nenes
te dyat shkelqejn
si drita e henes

shtat marsi ne shkoll
tete marsi ne shtepi
te dyat i cmojm
festen ja urojm

- poezi nga Diana Mehmetaj


- Poezia u dërgua nga Diana Mehmetaj -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  107


Më shumë nga Diana Mehmetaj


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet