Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diana Tahiri - Bukuroshe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  18

Do t'ju them diqka
Por nuk eshte shaka
Sikur une nuk ka
Aha aha
Kaqurele une
Bjonde si llokum
Gjithe me duan shume
Aha aha

Ref

Me buzkuq e me pak grim (la la la la la)
Shum te lutem mami im (la la la la la)
Ma e bukur dua t'jem (la la la la la)
Bukuroshe pa problem (la la la la)

S'qenka per femije
Buzkuqi i ri
Ketu ka xhelozi
Aha aha
Une grimohem vet
Mami me bertet
Aktore e vertet
Aha aha

Ref x3

Me buzkuq e me pak grim (la la la la la)
Shum te lutem mami im (la la la la la)
Ma e bukur dua t'jem (la la la la la
Bukuroshe pa problem (la la la la)

Ky tekst u dërgua nga ArmondaPublikimi: 26/05/2012
Festivali: Ylberi 2012


Më Shumë Këngë Nga Diana Tahiri:


Komente 8


Diana Tahiri - Bukuroshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bukuroshe".
3. Video është e këngës "Bukuroshe", por nuk këndohet nga Diana Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.