Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Dido - River, Run Me Dry  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00A thousand faces
On a grey, grey day
A million houses
Under dull, dark sky

So much noise and
So little time
Oh river, run me dry

A natural world
With these strange men's votes
Go back home
And lock your door

So much noise and
So little time
Oh river, run me dry

River, run me dry
Oh river, run me dry
Oh river, run me dry
Oh river, run me dry

Those big palm trees
On an ocean breeze
Pico butter
And deep blue seas
A thousand miles
Of clear blue sky
Taking time to let it pass me by

An empty space
To my open door
A turning fan
On a wooden floor
Drift away
In the sweet sunshine
Welcome to this world of mine

Oh river, run me dry
Oh river, run me dry
Oh river, run me dry
Oh river, run me dry


Më Shumë Këngë Nga Dido:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet