Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Vëllain dhe Motrën

Vellau Im

Nga krahet e nje engjelli te bardhe ..
te Dergoj puthjen me te embel ne Bote..
dhe Nqs nuk din se kush Ta Dergon..
Esht Zemra E vellait te madh qe Ty fort te Don

- poezi nga Diell Rushiti


- Poezia u dërgua nga erdoniti -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet