Më mbaj mend (për 1 muaj)


Diellza Ferizi - Superstar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Superstar".
3. Video është e këngës "Superstar", por nuk këndohet nga Diellza Ferizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Diellza Ferizi - Superstar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  7

Video Produksioni:

Pulla

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010

Komente

Asnjë Koment

10/08/2010

2010-08-10T14:33:17+00:00Superstar baby .. superstar baby
Superstar baby .. superstar baby

Shija ime mjalte
gjak te embel un kam
qe vret shpesh
per ty jam motiv disponim pozitiv
ndjehu Fresh
jom Sweet GirL qe ti,
vdes me m'paas
jom Sweet GirL qe ti
vdes me m'prek
jom Sweet GirL qe duan syte e tua
sa i embel je kur m'thu: (whaaat...)

Ref:
Po du me t'pas ngat
nje mije dit nje mije nate
veq shtype start
(Push the button)
Po du me t'pas ngat
nje mije dit nje mije nat
jo veq naten e pare
se je my Superstar

E fresket sikur juice
jom e embel ne buze kutpom
krejt qka ti kerkon
un ato i kom besom

jom Sweet GirL qe ti,
vdes me m'paas
jom Sweet GirL qe ti
vdes me m'prek
jom Sweet GirL qe duan syte e tua
sa i embel je kur m'thu: (whaaat...)

Ref:2x)))
Po du me t'pas ngat
nje mije dit nje mije nate
veq shtype start
(Push the button)
Po du me t'pas ngat
nje mije dit nje mije nat
jo veq naten e pare
se je my Superstar...!!!


Ky tekst u dërgua nga  saramk
Më Shumë Këngë Nga Diellza Ferizi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet