A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Natyrën

Dallendyshet

Dallendyshet fluturojnë në qiell
Me krahët si gërshër
Qiellin kaltërosh
Ato zbukurojnë

Mbi ne fluturojnë
Gjithë ne na gëzojnë
Gjithë botën
Gëzojnë dhe zbukurojnë

- poem written by Diellza Heta


- Submitted by Diellza -

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019