Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diellza Kadriu
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
Këndon kryesisht: pop reggae

Diellza Kadriu është këngëtare. Ajo do të sjellë një energji pozitive në muzikë, duke iu larguar teksteve të dashurisë pasi sipas saj tashmë janë bërë demode.

Më datë 24 Shtator 2019, Diellza publikon videoklipin "Sikur Andërr". Teksti i këngës u shkrua nga BimBimma. Artistja e re thotë se kënga i përket zhanrit “rege”, por në të ardhmen synon të sjellë në skenë edhe këngë të zhanreve tjera.

Më datë 26 Janar 2020, Diellza publikon videoklipin "Shpirt Zi", në bashkëpunim me Skerdin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Skerdi. Produksioni audio u realizua nga Bini Nebihu.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet