Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Difro - Kushhhh  (Feat. Mc Kresha, Dutch, Caspo & Dreqi)


Nuk ka akoma asnjë votë


Featuring

Dutch

Featuring

Casp'

Featuring

Mc Kresha

Këngë e Albumit:

Koqe Luajtje Volume 1Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kushhhh" kënduar nga Difro.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Difro i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinDisqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017