A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Dijonis - Money Cash  (Feat. Ilir PPJ)


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/05/2018

2018-05-13T19:31:58

Featuring

Ilir PPJ


Ilir PPJ :
Neper rrug tu sjell
Spliff tu dredh
Who's my hell?
Mos u fut thell
Rrezik me dal
Aty ku je fut
Wow my shqipez
A je tu u tut?
1her vi tpres
Un ti kthes
Tu bo muzik
Tu shit flex
Alll my shqipes non chain press
Pasagjer jam ti mercedes
Vec kujdes mos hii nqytet
Se shteti bashk ne asht ka pret

Refreni :
Money Money Cash
Money Money Cash
Se cdo gjo nbot bohet vec me money cash (2x)

Dijonis :
Gjonat qe mvijn mu permas
Gjonat qe msjellin kerrkush si ka pas
Simboli rruges simboli shtetit
Qendres tvemendjes midis qytetit
Cunat permas ta ndjekin cdo hap
Problemin ma tvogel po du me ta plas
Se jena rrit e kerrkujna sia rras
Armen me veti posht e n bagazh
I maj kryt nalt
Zezat kam tmijat
Nonstop tu bo pare se money do t mijat
Rruget ma t lehta
Problemet ma t vshtira
Jeta na i solli midis shpia
Jetojm per lek
Rruget e qytetit tu i mush me cash
Kukllat e vogla per mu jan tu le
Arsyeja se jemi plot me cash
Trut mu kan perzi
Po shohin vec kuq e zi
Flejm gjum neper cepa
Se rrugve ska shpi
Spo di ku ka gzim
po shohim vec merzi
Po na kthehet jeta ferr
tu nis per arrati
Gjithmon kom besim
se zotin e kom me veti
Rrugve pa kthim
Feeling sikur jom i 20ti
Shokt kom me veti
Per mu s'ekziston shteti
Punt e pista jan per mu
Se rruga kto na sjelli

Refreni :
Money Money Cash
Money Money Cash
Se cdo gjo nbot bohet vec me money cash (2x)

Both :
Ou ca po thot
Ou ca po thot
Se kuptoj shum mir
se me anglishten jam shum dobt
Na jetojm tjeter bot
E ktu esht tjeter tok
Nqoftse don me mu mu rrop
Srrefuzoj per asgje n bot
Dhe pse arma kam ktu posht
Jo my shqipe sjam tu mburr
Me ty nuk merrem se nuk je burr
Je si banja po du me t pshurr

Refreni :
Money Money Cash
Money Money Cash
Se cdo gjo nbot bohet vec me money cash (2x)
Money Money Cash
Money Money Cash
Se cdo gjo nbot bohet vec për money cash (2x)


Lyrics submited by Ejonuzaj38e-Cards (1)

2018-10-29 15:59:08
Money Money Cash
Money Money Cash
Se cdo gjo nbot
bohet vec me money cash

Add an e-Card

Fullscreen

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019