Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dilan Reka, Dora & Gerona - Tinki Wynki Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Gerona : Dilan te pelqen kjo kukulla?
Dilan: Po
Gerona : E di si e ka emrin?
Dilan : Jo
Gerona : Elizaaa
Dilan : oh sa e bukur, sa e bukur
Dilan : po ky qenushi im te pelqen?
Gerona : me pelqen, po si e ka emrin?
Dilan : ahah, po ku ka emer ky moj Gerona
Gerona : u sa e vockel sa e vockel
Dilan : po ky si e ka emrin?
Dora : ky e ka emrin Tinki Winki
Gerona : ua sa e bukur

Dilan,Dora,Gerona : Nje kukull ka dora me te loz ne shtepi, nuk eshte si te tjerat kendon me bateri

Dora: ne kok nje antene me barkun si ekran, kendon bashke me mua ate un e kam xhan

Dilan,Dora,Gerona: Tinki winki, ja kuklla qe gjumin ma rremben
Tinki winki, ja kenga qe neve na pelqen ( 2 here )

Dilan,Dora,Gerona : kjo lodra ne duar pse kengen e pushoi rri Dora menduar nje gje do te kuptoje

Dora: pse rri e merzitur nje fjal pse nuk me flet, ti gjej un baterite dhe ti do ndizesh vete

Dilan,Dora,Gerona: Tinki winki, ja kuklla qe gjumin ma rremben
Tinki winki, ja kenga qe neve na pelqen ( 2 here )

Gerona: dhe mami me thot degjo muzike, degjo muziken qe them une.. ua dhe kjo mamiiii

Dilan,Dora,Gerona: Tinki winki, ja kuklla qe gjumin ma rremben
Tinki winki, ja kenga qe neve na pelqen ( 2 here )

Dilan : dhe nena me thot degjo muziken, degjo muziken qe them une.. aman moj nena se na cmende fare

Dilan,Dora,Gerona: Tinki winki, ja kuklla qe gjumin ma rremben
Tinki winki, ja kenga qe neve na pelqen (4 here )Publikimi: 01/12/2002
Festivali: Ylberi 2002


Dilan Reka, Dora & Gerona - Tinki Wynki
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tinki Wynki".
3. Video është e këngës "Tinki Wynki", por nuk këndohet nga Dilan Reka, Dora & Gerona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dylan:


Komente 1