A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Diona Fona - Katalea


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/08/2019

2019-08-28T17:00:08

Muzika:

Berato

Teksti:

Endrit Mumajesi

Produksioni:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Produksioni:

Dj Cekic


uhhh Kataleeaaa


Ah, sa t'lumtur ishim na
A i ki ti hala kto ndjenja
Ko me hi n’gjynah, du me mar qka osht e jemja
Nuk e lo, nuk e lo
Le ta din krejt ato une per ty jom e vetmja
Jena njo jena njo
Le ta din kejt ato jena full na me ndjenja

Kur them se je i jemi
aaaa
Kur thu je e jemja
Ju tjert kot e keni
Nuk ndahen kto zemra
Nuk e lo, nuk e lo
Le ta din krejt ato une per ty jom e vetmja
Jena njo jena njo
Le ta din krejt ato une jom Kataleeea

uuu Kataleea 2X
o sa e mir Katalea
e du Katalean

Kataleeea, Kataleeea

Klik klik si me kon allti,
tik tak tik tak bomb e di
Katalea o' rrezik
Katalea o' dashni
Okay, ani mere pra
bone me dasht se ke bo hala
edhe teshat me ti dhone
ski qka bon ftyren tem e don

Kur them se je i jemi
aaaa
Kur thu je e jemja
Ju tjert kot e keni
Nuk ndahen kto zemra
Nuk e lo, nuk e lo
Le ta din krejt ato une per ty jom e vetmja
Jena njo jena njo
Le ta din krejt ato une jom Kataleeea

uuu Kataleea 2X
o sa e mir Katalea
e du Katalean

Kataleeea, Kataleeea!


Ky tekst u dërgua nga dionefonaKartolina (2)

U krijua nga mykataleyadiona 2019-09-04 18:10:31
Klik klik
Si me kon allti
Tik-tak, tik-tak
Bomb, e di
Katalea o' rrezik
Katalea o' dashni
2019-09-02 00:51:16
Kur them se je i jemi
Kur thu je e jemja
Ju tjert kot e keni
Nuk ndahen kto zemra

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019