Më mbaj mend (për 1 muaj)


Diona Fona - Xhani

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhani".
3. Video është e këngës "Xhani", por nuk këndohet nga Diona Fona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Diona Fona - Xhani  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  13

Komente

2 🔥

18/10/2020

2020-10-18T15:00:00+00:00Ani jote
Pe lujm qysh thoj ti
Nashta jom idiote
Po sjom une femna jote

Xhani xhani, xhani xhani
Sa mir po nina xhani
Ty vec per mu mos ta nin
O xhani xhani

Xhani xhani, xhani xhani
Mendo sa tdush ti ani
Per neve von eshte tani
O xhani xhani

Spo du me une me ta dhon doren
Ik atje, ik atje, ik atje
Ti lun, ama jo me Dionen
Ik atje, ik atje, ik atje

Ty nuk ta dho rastin
Mos e harxho kohen a pe sheh nuk po ta rrasi
Hajde shtinja lapsin
Tani ki me pa syn
Ma ke hup vaktin

Zemer u bo shume, e ke tepru
Jena kon dy, po jena pjestu
Sot jena vet tu festu

Ani jote
Po e lujm qysh thoj ti
Noshta jam une idiote
Po sjam une femna jote

Xhani xhani, xhani xhani
Sa mir po nina xhani
Ty vec per mu mos ta nin
O xhani xhani

Xhani xhani, xhani xhani
Mendo sa tdush ti ani
Per neve von eshte tani
O xhani xhani

Xhani pak veshtir
Boll e lype numrin
Mos gabo mo me m’mthirr
Sje n’kategori me mu
Nuk munesh mem fill
O ka bon alarmin
Po ti smunesh mu kthill

Tash e kqyri veten
Kuku cfare pjeshke
Jeta shume e mir
Jam tu bo xhiro me Mercedes
Kapi 2 dolli per neve tdyve ndrro fleten
Cfare ke lyp gjete, a more bebe

Xhani xhani, xhani xhani
Sa mir po nina xhani
Ty vec per mu mos ta nin
O xhani xhani (2x)

Xhani xhani, xhani xhani
Mendo sa tdush ti ani
Per neve von eshte tani
O xhani xhan


Ky tekst u dërgua nga almira rexhepiKartolina (3)

13
28
21

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Diona Fona:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet