Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dionis Delia - Më Kujton Shokun Ma T'mirë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/09/2018

2018-09-22T16:20:30+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Më Kujton Shokun Ma T'mirë" kënduar nga Dionis Delia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dionis Delia i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dionis Delia:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet