A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Familjen

Familja

Grupi me I Vogel I shoqerise,
Foleja me e madhe e dashurise.
Nje fjale qe behet tatuazh,
tatuazh qe eshte si masazh.
Ku tregohet humanizmi,
Ku mbillet filizi
Filizi I dashurise e I miresise,
Mirekuptimit dhe harmonise.

- poem written by Dionis Suçi


- Submitted by Dionis Suçi -

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019