A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Trishtim

Fantazma

Një fantazmë rrotullohet në dhomën time të zbrazët e të errët.
Një pyetje kam: Kush është më e vërtetë: Qenia ime apo fantazma?

- poem written by Dionis Xhafa


Not Yet Rated


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019