A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Besnikëria

Një qen më erdhi nga pas
dhe nuk ndalej së ecuri pas meje,
këtë gjë e sigurt që një njeri që nuk do ta bënte, jo pas meje, por përkrah,
një njeri jo, sepse është kafsha më tradhtare në botë.

- poem written by Dionis Xhafa


- Submitted by Dionis Xhafa -

Not Yet Rated


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019