A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Pulëbardhat Fluturojnë

Pulëbardhat fluturojnë mbi liqene dhe mbi det,
natyra është e bukur dhe jeta vazhdon me mrekullitë e saj,
sa bukuri është vendi, sa mahnitje ka në njerëzim, shumë,
eh jeta veç rrjedh, po padrejtësitë e kësaj bote, vallë, ndokush a i lan?

- poem written by Dionis Xhafa


- Submitted by Dionis Xhafa -

Not Yet Rated


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019