A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Një Fjalë E Fortë

Një fjalë e fortë më goditi në kraharor,
dhe ma çau trupin më dysh, por e përballa me dhimbë.

Një fjalë e fortë më goditi në shpirt, më goditi,
më çau zemrën, e ngadalë ma shkretoi shpirtin.

Një fjalë e fortë,
një plumb në zemër.

- poem written by Dionis Xhafa


- Submitted by Dionis Xhafa -

Not Yet Rated


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019