Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dionita Islamaj - Dasma Jone Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Vallen i pari me nis
Te takon ty i zoti shpis
Bashk me zonjen krah per krah
Gzim i madh darsem me ba

Krejt ne valle jan renit
Po lujn motrat e vllaznit
Tezet hallat jan qu n,kam
Qiftin e ri kur e pan

Reff,,,,
Zoti shpis e zonja shpis
Me valle darsem kan nis
Hajde motra e vllazni
Thirrni n,valle miqt e ri
Zoti i shpis e zonja shpis
Hajde vallzoni n,midis
O sa gzim me martu djal
Me familje krejt me kall

Axhallart pe kallin krejt
Pe martojn nipin e vet
Dajt prej larg o na kan ardh
Nusen nipit me ja marr

Krejt ne valle jan renit
Po lujn motrat e vllaznit
Tezet hallat jan qu n,kam
Qiftin e ri kur e panNuk kemi video për këtë këngë.
Dionita Islamaj - Dasma Jone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasma Jone".
3. Video është e këngës "Dasma Jone", por nuk këndohet nga Dionita Islamaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dionita Islamaj:


Komente 0