A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diti-G
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16
Music genres: Hip-Hop

Diti-G is a singer. Arditi ose Diti-G ka filluar te merret me muzik ne rrymen hip hop qe ne moshen e adoleshnces. nje nga kenget e tij eshte per tragjedi ne jeten e tij aksidentin e babit te tij por fatmirsisht ai akoma jeton.eshte futur ne grupin e famshem banda butuesi.nje nga diss-at e tij me te famshem dhe eshte be hit eshte diss-i qe i kushtohet insectit.ajo kenge u be shum e njohur edhe nga kundershtaret edhe nga fansat e tij.nje keng qe per nje koh record u be hit nje kenge qe te cilet cdo kush qe e degjonte i behej fiksim.po me ate kenge diti-g do te merrte pjes ne top ftest 7.

Më datë 11 Janar 2019, Diti-G publikon videoklipin "Princesha".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Submissions by:  lejdis    MrLyricaal  
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019