A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Dj A-Boom - Badman Tune  (Feat. Akkurat, Kidda & Tanar)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/12/2016

2016-12-22T15:00:02

Featuring

Kidda

Featuring

TanarNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Badman Tune" kënduar nga Dj A-Boom.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Badman Tune".
Videoklipi nga Dj A-Boom i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018