A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Dj Blindi - Dashurom Ti (remix)  (Feat. Shpat Kasapi)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/01/2013

2013-01-10T18:36:29

Featuring

Shpat Kasapi


Harroj te gjitha eja te kalojm ne nat nat ne diskotek jetoni ni jet ashtu siq e don vet aaaaa.

Kaluan vitet qe kur nuk jemi par , par un edhe ti e ne kete nat le te kenaqemi .

(ref 2x)
Nuk e mohoj se me ka marr malli , e krejt boten flak per ty e kalli tash me nuk kam , fuqi qe te harroj ty zemer dashurom tih

Harroj te gjitha eja te kalojm ne nat nat ne diskotek jetoni ni jet ashtu siq e don vet aaaaa.

Kaluan vitet qe kur nuk jemi par , par un edhe ti e ne kete nat le te kenaqemi

(ref 2x)
Nuk e mohoj se me ka marr malli , e krejt boten flak per ty e kalli tash me nuk kam , fuqi qe te harroj ty zemer dashurom tih


Lyrics submited by  besnik


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019