Dj Blunt

Dj Blunt Dhe Real 1 Sot Sjellin “Verën”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[01-04-2016]
Dj Blunt dhe Real 1 kanë realizuar projektin e tyre më të ri. “Vera” mbant titullin kënga e re e dyshes së famshme, të cilën e kanë realizuar edhe me videoklip. Sipas artistëve videoklipi pritet që në kanalin “Youtube” të publikohet rreth orës 17:00.Edhe pse nuk ka shumë kohë që kanë publikuar projektin e tyre të fundit të titulluar “Presion”, ata kanë vendosur që “Verën” të na sjellin tani
 (Telegrafi)

Dj Blunt Dhe Real 1 Sot Sjellin “Verën”

  Dj Blunt & Real 1 - Vera [Teksti dhe Klipi]

Komente 0