Dj Blunt

Dj Blunt, Bashkepunim Me Elefant Man?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[05-05-2012]
Një prej DJ më të njohur në Kosovë, DJ Blunt, nuk do të ndalet me bashkëpunimet e tij, pasi ai synon sukseset tani me një emër të njohur botëror.
Është Elefant Man ai me të cilin Blunt do të bashkëpunojë për këngën e re, e cila do të lansohet në qershor. Këtë e ka konfirmuar për Telegrafin agjenti i njohur shqiptar, Nexhat Morina, i cili thotë se ky bashkëpunim ndërkombëtar është ndër të parët e këtij lloji.

Xhamaikani Elefant Man ka punuar me emra të mëdhenj si P. Diddy, Wyclef Jean, Busta Rhymes dhe Rihanna.
 (Telegrafi)

Dj Blunt, Bashkepunim Me Elefant Man?


Komente 0