Dj Blunt

Dj Blunt, Bashkepunim Me Jonida Maliqin Dhe Genten

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[15-05-2012]
Vera sapo vjen dhe po behet edhe me e nxehte. Bashkepunimet qe po behen mes veti pritet te pushtojne skenen tone muzikore. Te gjithe po e cilesojne kete vere si te veten. DJ Blunt pritet qe se shpejti te lansoj nje kenge e cila eshte ne bashkepunim me kengetaren nga Shqiperia Jonida Maliqi. Por ky bashkepunim nuk do te jete i vetmi. Ai thuhet se do te bashkepunoj edhe me Genten. Si do te shkojne keto bashkepunime dhe a do te jene hite te verteta verore, mbetet te shihet. Gjithashtu, DJ Blunt do te jete pjese e albumit me te ri te Etno Engjujve i cili pritet te dal se shpejti.
 (prive)

Dj Blunt, Bashkepunim Me Jonida Maliqin Dhe Genten


Komente 0