Dj Blunt

Dj Blunt Deklaron “Pasurinë” E Tij

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[30-09-2014]
DJ Blunt si duket ka patur një të hënë të suksesshme. Reperi i njohur kosovar ka publikuar në një foto "pazarin" e një dite, ose thënë më mirë pasurinë e tij që bartë me vete.

500-she te pshtjellura, zingjit të arit, orë dore, syze dielli, iphone, shami, rryp dhe bileta janë disa nga "thesaret" e DJ Blunt.

"Ne e duam të hënën" shkroi ai në Facebook për të konfirmuar një të hënë të suksesshme.
 (Indeksonline)

Dj Blunt Deklaron “Pasurinë” E Tij


Komente 0