Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Blunt - En Marge  (Feat. Poing Final & Daï)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Dj Blunt"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Daï

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "En Marge" kënduar nga Dj Blunt.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dj Blunt i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dj Blunt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet