Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Dj Blunt - Tr 0024  (Feat. Big Basta)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Featuring

Big Basta

Këngë e albumit:

"Best Hip-Hop"

Këngë e albumit:

"Dj Blunt"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tr 0024" kënduar nga Dj Blunt.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dj Blunt i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dj Blunt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet