A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Bussulla - Thiri Krejt  (Feat. Mc Kresha & Toni.g)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/03/2011

2011-03-27T14:41:38

Featuring

Mc Kresha


Ref(McKresha) 2x:
Sonte dojna me kall na/ Thirri krejt mahallat/
Nuk merrum me fjal na/ Ksi seni nin rrall na//
(Hey)Sonte dojna me kall na
(Hey,Hey,Hey)Sonte dojna me kall na

Mc Kresha:
Qa bon njeri per havera/ nuk e bon per tjeter kon/
Gangstera shokt e ngusht i kom/ qesin pushk te ton//
U kan moti/ kur jena shku un e Miloti/
ose Taste 2/ me inqizu te Toni//
Qy tu pi nStudio/ hin *************/
Plus hajt bro/ smoking qdo dit e qdo nat Ow/
nese ski qa me ba/ at'her qu Hustle'irat/
krejt haverat i kom tqart/vijn e bojn luft si n'Irak//
Po lypin shum po bini pak/ qata po na shkoni nRak/
kur jena me havera nRrek/ dajt tkarit na vijn nPrag//
Dj.Bussulla/ Toni'G si RedBullat energji/
e shkelum rrugen/ si me pulla PC//

Ref(McKresha) 2x:
Sonte dojna me kall na/ Thirri krejt mahallat/
Nuk merrum me fjal na/ Ksi seni nin rrall na//
(Hey)Sonte dojna me kall na
(Hey,Hey,Hey)Sonte dojna me kall na

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019