A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dj Dagz & DJ PM - Besom  (Feat. Yll Limani)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  24

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/06/2017

2017-06-20T12:00:46

Featuring

Yll Limani

See Also

DJ PM
O nana sa t'pelqej
rrej qe thom snihna njejt
afromu sa ma shpejt
ja ma mir leje krejt
ti mpelqen e kanihere sem pelqen
kanihere ti shkelqen
a po don me kon a spo don me kon
se jon do dit qe mas teje qmendna
jon do dit thom qa kom mrena
jon do dit boj qa m'thot zemra
jon do dit(2x)

REF:
Nuk e di a m'beson
a me beson?
ti kurr vet nuk ki me kon
jo jo ti vet nuk ki me kon
jo jo,jo jo
ti kurr vet nuk ki me kon
jo jo ty vet nuk kom met lon

Per ty e di sa vlej
e di e di sa vlej
pergjigje pse spo kthej
jom tu lyp
sun po gjej
se je ti
se di as vet cka je ti
shpesh po dyshoj n'veti
a po du me kon
a s'po du me kon
se jon do dit qe mas teje qmendna
jon do dit thom qa kom mrena
jon do dit boj qa m'thot zemra
jon do dit(2x)

REF:
Nuk e di a m'beson
a me beson?
ti kurr vet nuk ki me kon
jo jo ti vet nuk ki me kon
jo jo,jo jo
ti kurr vet nuk ki me kon
jo jo ty vet nuk kom met lon

Tik tak boom
koha o tu ec ma shpejt se ti e un(2x)

E nuk e di a m'beson
Jo jo, jo jo
ti kurr vet nuk ki me kon
jo jo ty vet nuk kom met lan
Aj aj, aj aj


Lyrics submited by Kidd\\\'Ae-Cards (1)

U krijua nga Lov 2018-05-22 20:05:59
Tik tak boom
koha o tu ec ma shpejt se ti e un

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019