A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Dj Endi - Keq Shume Keq  (Feat. Big Boy Niti)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/04/2008

2008-04-07T01:36:16

Featuring

Big Boy Niti


BIG BOY NITI - edhe sonte bohna gati njet e kom me hek edhe sonte kqyri qjellin koka nat e mir me dek sonte dal fresh n'bel TT me vet oo my homis too the point's sonte nat kijameti
oo beejb o kat vjen ndjennja e shijes edhe munit edhe sonte ki mu qart si mu kon nata e fundit- e jetes n'ket bot ti pom kall enuk po lodhesh edhe sonte shum pej tjerav po dalloohesh bile shum e qart eh sikur uj pom shkon rakija edhe sonte kom mu knaq eh skom me bo naten te shpija..... etj

DJ ENDI - hey loqki a e sheh timi o ka i del club-i o ka kallet hajde baby sonte del ku t'del-s ejemi trii plot knaqsi na kan lakmi n'ket nahi sonte du mu deh me ty monotonin du me thy.oll night du me pi me ty du me kcy loqko thirre shoqen tone se kom qef meka dy kjo koka e vertet per trupi mu ki pshtet pej meje ki me hek mu ka tek du me ta prek-nisi loja luhet luhet ktu duhet ktu duhet tthuhet ktu duhet se nata fillon bash qitash duhet tluhet edhe ket nat athu kokna pershtatdej n'mengjes jemi qishtu heuu kokna me nafak -nafak e madhe osht edh eper ju qika ENDI-n e keni ngat ju a mson do taktika ju shtin neper tripa ju kallxon qa o muzika oooww mama mija bertit mijaa vita.


Ky tekst u dërgua nga  DreniKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019