Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj-Fati - Tash Shko (Feat. Tensioni G)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Tensioni-G reffreni:

`Tash Shko Tjetrin mashtroje/
`Se te un ski wen ti tash at loj harroje/
`Mos bir n;gjuj se per ty falje ska/
`Ma mir me jetu n;wetmi se sa me 1 tradhtare/

`DJ.FATI :

`Dit e qet edhe sot mendime sa mot/
`Per ty tu mendu kot rinin qysh e qowa posht/
`a ki ndjenja a lun me qdo njeri/
`shpresoj qe Zoti madh ta kthen ndjenjen dhe ty/
`jo nuk ki faj se tka tranu lluksiii/
`e un per ty kesh i mjer se st'ofrowa kurfar kushtim/
`hajt se i bjen pishman po dikur ka me u bo won/
`dashnin qe ta kom dhon kerkush sun ta zawenson/

`Tensioni-G reffreni:

`Tash Shko Tjetrin mashtroje/
`Se te un ski wen ti tash at loj harroje/
`Mos bir n;gjuj se per ty falje ska/
`Ma mir me jetu n'wetmi se sa me 1 tradhtare/ 2x

`Tensioni-G :

`Pse lun me ndjenja a nashta pse nuk ki/
`Mos harro ti pak ndrysho e nuk jon kejt njejt si ti/
`A e meritowa ti zemren me ma thy/
`Dikur thojsha se shum t'du e tash sdu me tpa me sy/
`Ska rensi koh e vjeter qe tash mo u kry/
`Lidhja jon ke thjesht 1 film kur u lind me pa te ti/
`Se kom dit se qeshtu mbon deri sa ta qela deren/
`T;kkom dasht me thellsi tt;zemres ti sma dite wleren/

`Tensioni-G reffreni:

`Tash Shko Tjetrin mashtroje/
`Se te un ski wen ti tash at loj harroje/
`Mos bir n;gjuj se per ty falje ska/
`Ma mir me jetu n;wetmi se sa me 1 tradhtare/


Ky tekst u dërgua nga  dDimyYwOw   mearisaDj Fati
Featuring: Tensioni G
Publikimi: 22/09/2011


Dj-Fati - Tash Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tash Shko".
3. Video është e këngës "Tash Shko", por nuk këndohet nga Dj-Fati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Fati:


Komente 0