Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Gimi-O & Qendresa - Nuse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ani mori nuse, ani qaf gastare
Ani mori nuse, ani qaf gastare

Ani a don rruze,ani a don pare
Ani a don rruze,ani a don pare

As nuk dua rruze as nuk dua pare
As nuk dua rruze as nuk dua pare

Une e dua burrin, baca me cigare
Une e dua burrin, baca me cigare


Ky tekst u dërgua nga AnonimDj Gimi-O
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/10/2019


Dj Gimi-O & Qendresa - Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuse".
3. Video është e këngës "Nuse", por nuk këndohet nga Dj Gimi-O & Qendresa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Dj Gimi-O:


Komente 0